Ara

New Life Yurtdışı Eğitim New Life Yurtdışı Eğitim
Work & Study

Yeni Zelanda Work & Study

Yeni Zelanda Work & Study

Yeni Zelanda’ da Work and Study yapmak için 14 hafta ve üzeri dil okuluna gitmek gerekir. Öğrenciler saatlik olarak 10-12 Yeni Zelanda doları kazanabilir. Öğrencinin haftalık 20 saat çalışma hakkı vardır. Yaşam standartları yüksek olan Yeni Zelanda, uzun süreli gitmek isteyenler için idealdir.


Yeni Zelanda;

  • Öğrencilerine çalışma izni vermesi,
  • Eğitim ve yaşam giderlerinin ucuzluğu,
  • Nüfusunun az oluşu ve şehir merkezlerinin büyüklüğü,
  • Yemyeşil doğası ve yoğun şehir hayatının bir arada oluşu
  • Sıcak iklimi ve sayısız plajları gibi sebeplerden dolayı dil öğrenmek ve yaşamak isteyen tüm öğrenciler için ideal bir ülkedir.

 

2009 yılı Uluslararası Barış listesine göre, Yeni Zelanda dünya üzerinde en barışçıl millet olarak tescillenmiştir. Bu gerçek, Yeni Zelanda’nın yabancı öğrencilere karşı göstermiş olduğu cana yakın karşılamanın ve güvenli ortamın bir göstergesidir. Yeni Zelanda dünyanın pek çok bölgesinden göç alması sebebiyle çok kültürlü bir millettir. Yeni Zelandalılar’ ın %23’ ü ülke dışında doğmuştur. Yeni Zelandalılar, Avrupa, Pasifik Adaları, Asya ve Afrika gibi pek çok değişik etnik ve geçmişten gelmeleri sebebiyle cana yakın ve anlayışı insanlar olarak tanınırlar. Yeni Zelanda’ da ki bu çok kültürlü, çok ırklı ve çok dinli oluşuma ayrı bir değer verilmekte ve bu farklılıkların modaya, sanata, müziğe ve mutfağa yansımalarına büyük önem vermektedir.


Dil okulları ile kaliteli eğitim sunan Yeni Zelanda, muhteşem doğasıyla eğitiminizi tatil dönüştürmektedir. Wellington, Auckland ve Christchurch şehirlerinde başlıca dil okulları eğitim vermektedir. Günümüzde dil eğitimin bir turizm dalı haline gelir. Yeni Zelanda da ana dilinin İngilizce olmasından dolayı eğitim dünyasında kendine yer edinmeye çalışmaktadır. Dil okulları dışında sertifika programlarıyla alınan belgeler İngilizcenin geçerli olduğu ülkelerde kabul edilmektedir. Eğitim sistemi kendine özgü olan Yeni Zelanda her geçen gün kalitesini artırmaktadır.

New Life Yurtdışı Eğitim ile iletişime geç

Yurtdışında eğitim görmek için bize ulaşmalısınız