Ara

Diploma & Sertifika

New Life Yurtdışı Eğitim New Life Yurtdışı Eğitim

Diploma & Sertifika

Bugün hem Türkiye’de hem de Dünyada eğitim alanında en önemli başlıklardan biri olan mesleki sertifika ve diploma programlarına katılmak ister misiniz?

Bugün hem Türkiye’de hem de Dünyada eğitim alanında en önemli başlıklardan biri olan mesleki sertifika ve diploma programlarına katılmak ister misiniz?

Sertifika programları; mezuniyetinize veya mevcut is tecrübenize ekleyebileceğiniz en mükemmel katkı olmak yanında ve sizi bugünün iş dünyasına hazırlayan programlardır. Sertifika programlarını belli bir iş tecrübesine sahip profesyoneller, iş sahipleri ile yeni mezunlar tercih etmektedir. Sertifika programları size kendi alanınızda uzmanlaşmanın yanında alanınızı değiştirmeniz konusunda da yardımcı olmaktadır.

Bugün özellikle ABD, Kanada, İngiltere ve Avustralya gibi ülkelerde hemen her alanda sertifika programı bulunabilmektedir. İktisadi İdari Bilimleri kapsayan alanlar önde gelmekle birlikte Bilişim Teknolojileri, Bilgisayar Programcılığı, Reklamcılık, Sanat, Tasarım (Endüstriyel, İç Mimari, Sahne, Grafik, vb.), Film Yapımcılığı ve Yönetmenliği, Oyunculuk ve Mutfak Sanatları da son yıllarda en az diğerleri kadar ilgi görmektedir. En çok tercih edilen sertifika programları arasında; iç mimarlık, işletme, finans, pazarlama ve uluslararası ticaret gibi alanlar bulunmaktadır.

Özellikle sanat ve tasarım programlarında; İtalya, İspanya, İngiltere ve ABD. Mutfak Sanatlarında; İngiltere, Kanada, Avustralya ve ABD. Turizm alanlarında İsviçre, Kanada, ABD ve İngiltere öne çıkmaktadır. Reklamcılık ile ilgili programlarda ise ABD, Kanada, İtalya ve İngiltere’yi, Teknoloji programlarında ise Kanada, İngiltere ve ABD’yi sayabiliriz.

İktisadi İdari Bilimlerde ise birçok farklı başlıkta özellikle de ABD, İngiltere, Kanada ve Avustralya gibi ülkelerde ilgi çekmektedir. Farklı başlıklar sayacak olursak; İşletme ve Yönetim, Satış ve Pazarlama, Kalite ve Proje Yönetimi, Finans, İnsan Kaynakları, Halkla İlişkiler gibi alanlar öne çıkmaktadır. Sertifika ve Diploma programlarına katılımda her üniversite veya kurumun belli koşulları olabilmektedir. Ancak ilk ve en önemli koşul İngilizce bilmenizdir.

BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER:

  • Başvuru formu
  • Pasaport ve fotoğraf
  • İngilizce yeterlilik belgesi IELTS veya TOEFL ( %100 İngilizce eğitim almış öğrenciler doğrudan başvuru imkanı da bulunmaktadır.)
  • Diploma
  • Transkript
  • Finansal yeterlilik belgesi

Alanında uzman yurtdışı eğitim danışmanlarımız, Size uygun ve kaliteli dil okulu seçmede yardımcı olacaklardır.

New Life Yurtdışı Eğitim ile iletişime geç

Yurtdışında eğitim görmek için bize ulaşmalısınız